MİNEL SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.

muhasebe

                              VERGİ

                                                 mali tablolar

iNSAN kAYNAKLARI (sgk)

ŞİRKET KURULUŞLARI

                                   BAĞIMSIZ DENETİM

                                                finansal ANALIZ

müşavirlik

Hakkımızda

Minel Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik A.Ş. müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaç edinerek kurulmuş bir muhasebe ve mali müşavirlik firmasıdır.

“Muhasebede Kalite” hedef edinen misyonumuz ile çıktığımız bu yolda bizi tercih eden tüm müşterilerimize sonsuz teşekkür ederiz.

MİNE TAŞDİBİ

SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR

"Şeffaflık" çerçevesinde tüm işlemler ve raporlamalar sizlere özgü, büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır. Hazırlanan tüm raporlar sunum öncesi denetlenerek olası muhtemel tüm yanlışların önlenmesi amaçlanmaktadır.

İşimizin ciddiyetini bilen ve aldığı sorumluluğun farkında olan MİNEL, "Saygınlık" çerçevesinde her hareketimizin sizlere değer ve itibar katmasını temenni ediyoruz.

İşimizin uzun vadeli olduğunun bilincindeyiz, işinde uzman ekibimiz ile sistemli bir şekilde ve istikrarlı bir büyüme hedefindeyiz. 

MİNEL’in danışmanlığı ile Müşterilerimizin büyümelerine katkı sağlamak ve mevcut durumlarına değer katmak istiyoruz.

Hizmetlerimiz

Danışmanınız olarak önce sizlerin taleplerinizi, varsa mevcut şikayetlerinizi dinliyoruz, bu doğrultuda teşhislerimizi yapıyoruz. Size özgü danışmanlık hizmetlerimizi bir reçete gibi sunuyor ve çözüme kavuşturuyoruz.Muhasebe, Vergi ve SGK Yönetimi

Muhasebe, finans ve iç kontrol sisteminizi kuruyor ve ilgili yasal mevzuat çerçevesinde çalışmalarımızı yapıyoruz.

Raporlarla sizlere şirketinizin mevcut durumunu sunuyor ve sağlıklı karar almanız için tavsiyelerde bulunuyoruz.

Kurumsal Yönetim

Mevcut firmanızın ya da kurmak istediğiniz firmaya özgü çalışmalar yaparak hazırlanan rapor doğrultusunda kurumsal kimliğinize kavuşturuyoruz.

Dış Ticaret Yönetimi

KDV iadesi, vergi yönetiminizi yapıyoruz. Teşvikler hakkında hazırlanan rapor doğrultusunda sizlerin sağlıklı karar vermesine aracılık ediyoruz.

Dış Ticaret İşlemlerinizin ilerlemesi için ilgili yasal mevzuat gereğince ithalat, ihracat sisteminizi kurmanıza yardımcı oluyoruz.

Yatırım ve Ar-Ge Yönetimi

Yatırım teşvikler başta olmak üzere sektörel gelişimize yönelik ve başka sektörlere yatırımlarınızı gerçekleştirmek üzere raporlar hazırlıyoruz.

Vergi Denetim 

Firmanızın mevcut durumunu denetliyor ve tespitlerimiz doğrultusunda yapılması gerekenler konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.


Finansal Yönetim

 Finansal analiz ile sektörel gelişiminizi, kredibilitenizi değerlendiriyor ve hazırlanan raporları sizlere sunuyoruz.  

minelsmmm.com

Mustafa Kemal Mahallesi 2146. Sokak No: 5/6 Çankaya

HARİTADA AÇ